Wykonawstwo

Zakładanie ogrodów

 

Od ponad 10 lat świadczymy usługi obejmujące między innymi aranżację tarasów na terenie Warszawy oraz okolic. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, nieustanne poszerzanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, a także zatrudnianie wyłącznie odpowiednio wykwalifikowanych, pełnych zaangażowania i pomysłów pracowników sprawia, że świadczone przez nas usługi, a szczególnie zakładanie ogrodów, spotykają się dużym uznaniem u klientów na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.  

 

Praca jest dla nas ogromną pasją, której oddajemy się z wielkim zapałem, dbając o każdy szczegół i starając się w stu procentach odpowiadać na zróżnicowane oczekiwania naszych klientów. Oferujemy zarówno projektowanie, jak i wykonywanie aranżacji tarasów. Zakładanie ogrodów tego rodzaju wymaga specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności, którymi mogą się poszczycić nasi pracownicy. Warszawa to miasto ogromnych potrzeb, na które odpowiadamy, nie bojąc się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań.
 
Nasza ekipa zajmuje się wymianą istniejących nawierzchni tarasowych na kamienne lub drewniane, w konsultacji z klientami przygotowuje dobór mebli tarasowych, oświetlenia, a także starannie dobiera rośliny pod kątem warunków siedliskowych, oświetleniowych, wielkości, odporności na warunki miejsce, atrakcyjności w różnych porach roku. Zakładanie ogrodów jest dla nas czystą przyjemnością, a wszelkie obiektywne trudności projektowe staramy się przekuć na atuty. Warszawa stwarza ku temu wiele sposobności.  

 

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, prowadzone w sposób kompleksowy i profesjonalny. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów, staramy się spełniać ich marzenia i oczekiwania. Na uwagę zasługuje staranność oraz solidność świadczonych przez nas usług. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane do skorzystania z naszej oferty i kontakt telefoniczny bądź mailowy.