Zagospodarowanie terenów zielonych - zieleń miejska

 

Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem i realizacją terenów zieleni publicznej. Zakres naszych usług obejmuje:

 

     - prace przygotowawcze (konsultacje społeczne, analizy, inwentaryzacje), 

     - projekty koncepcyjne,

     - projekty budowlane i wykonawcze,

     - przygotowywanie w imieniu inwestora odpowiednich uzgodnień dot. wycinki drzew, pozwolenia na budowę, operatów wodno-prawnych i innych,

     - nadzory autorskie nad inwestycjami,

     - pełnienie funkcji inspektora nadzoru w trakcie realizacji terenów zieleni.

 

Tematem projektów są parki, zieleńce, place, skwery, osiedla mieszkaniowe, place zabaw, zieleń przyuliczna, tereny przy obiektach użyteczności publicznej i inne.

 

Do naszych klientów należą:

 

     - urzędy gmin,

     - starostwa powiatowe,

     - władze miast,

     - biura architektoniczne,

     - instytucje publiczne,

     - deweloperzy.

  

Nasze projekty realizowane są na terenie całego kraju. Wyróżniają się oryginalnymi rozwiązaniami projektowymi, pozostającymi w harmonii z naturą oraz potrzebami lokalnej społeczności, co sprawia, że cieszą się one uznaniem wśród użytkowników.

 

Z roku na rok rośnie zainteresowanie usługami zagospodarowania terenów zielonych. O zadbane otoczenie coraz częściej dbają urzędy miasta, samorządy, instytucje publiczne, a także przedsiębiorcy czy developerzy. Wynika to w dużej mierze z rosnących wymogów dbania o środowisko naturalne, jak również ze zwiększających się corocznie nakładów finansowych przeznaczonych na te cele. Odpowiednio zagospodarowane tereny zielone są doskonałym miejscem do wypoczynku i relaksu, a często także niewątpliwą wizytówką miasta. Dlatego tak ważne jest, aby tego rodzaju usługi wykonywały profesjonalne firmy, specjalizujące się w kompleksowym projektowaniu i realizacji terenów zielonych. Nasza firma może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej branży i wieloma udanymi projektami zrealizowanymi na terenie całego kraju, które zyskały powszechną akceptację i uznanie zleceniodawców.


Zagospodarowanie terenów zielonych to jedna z głównych specjalności naszej firmy. Zajmujemy się zarówno kompleksowym projektowaniem, jak również sprawną i fachową realizacją projektów. Nasze profesjonalne usługi obejmują pełen serwis, począwszy od prac przygotowawczych, na nadzorze prawidłowości wykonania robót kończąc. Nasze projekty charakteryzują się oryginalnymi, niezwykle ciekawymi rozwiązaniami, ale przede wszystkim zależy nam na tym, aby nie zaburzały one porządku panującego w naturze, były przyjazne dla środowiska naturalnego, a także zaspokajały potrzeby lokalnej społeczności, która będzie korzystała z zaprojektowanych przez nas terenów zielonych.


Profesjonalne zagospodarowanie terenów zielonych wymaga pracy wielu specjalistów z różnych dziedzin. Nasza firma współpracuje z najlepszymi fachowcami, zarówno architektami, jak również konstruktorami, elektrykami czy kosztorysantami, dlatego powstające w naszej pracowni projekty są doskonale dopracowane i spełniają najwyższe standardy. Co więcej, nasze projekty opierają się na funkcjonalności, najwyższej estetyce, wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, co zyskuje uznanie klientów z nami współpracujących.

 

Zagospodarowanie tereu starych glinianek na potrzeby Centrum Rekreacji, Sportu i Turystyki w w Błoniu (2007r.).